Raksti

Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneses 2024

Šogad esam aicinājuši vairākus radošus cilvēkus, lai tie dotos uz Latvijas skolām, bibliotēkām un citām kultūrvietām kā Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneši.

Radoša darbošanās un iedvesmojoši pieredzes stāsti ir ļoti palīdzoši instrumenti jebkura vecuma cilvēkiem, tostarp, protams, bērniem un jauniešiem. Tieši tādēļ priecājamies par visiem mūsu vēstnešiem un sakām lielus paldies par viņu brīvprātīgi ieguldīto laiku un spēku!

Paldies mūsu Bērnu un mentālās veselības nedēļas vēstnesēm – Ingai Gailei, Zanei Zustai, Ingai Grencbergai, Laurai Melnei, Lilijai Berzinskai, Leldei Jaujai, Ievai Ūdrei Kalniņai, Kristīnei Austerei, Elīnai Elerei, Elīnai Līcei, Ivetai Dzērvei, Evijai Gulbei un Laurai Vinogradovai.

Paldies arī skolām, jauniešu centriem un bibliotēkām par atsaucību un vēlmi sadarboties!

Ja arī Tu jūti, ka nākamgad gribētu kļūt par Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstnesi, tad sūti mums ziņu. Tāpat sadarboties aicinām skolas un kultūrvietas visā Latvijā.

Bērnu mentālās veselības nedēļu “Runā ar mani” kopā ar domubiedriem rīko biedrība “Debesmanna” un tā top tikai un vienīgi pateicoties ziedotāju, un brīvprātīgo atbalstam.

Facebook
Twitter

Citi raksti

Kad mazuli audzina divas mammas

Dean Mitchell Artist (deanmitchellstudio.com) Šī raksta pilnīga vai daļēja pārpublicēšana citos informācijas avotos (tīmekļa vietnēs, preses izdevumos, bukletos u.tml.) pieļaujama situācijā, ja tas iepriekš rakstiski saskaņots ar biedrības ‘Debesmanna.com’ valdi un ir saņemta

21. februāris, 2021

Psihoterapija

Psihoterapija sākas ar klienta un psihoterapeita vienošanos par sadarbības noteikumiem. Tiek izlemts, cik bieži notiks tikšanās (parasti ne retāk, kā vienu reizi nedēļā), kāds būs vienas tikšanās ilgums (parasti 45-60 minūtes),

29. marts, 2021

Ko Jūs nezināt par pēcdzemdību psihozi?

Lielākā daļa cilvēku iztēlojas psihozi kā nevaldāmu ārprātu. Kas tas ir?Kādas ir šī ārprāta izpausmes? Vai esam pārliecināti, ka spēsim atpazīt psihiski slimu cilvēku?Mēs domājam, ka spēsim.  Mēs uzskatām, ka mūsu veselās

23. februāris, 2021

Kā Tev patiešām klājas? Nezinu.. Grūti pateikt.. Varētu būt labāk.. Tā ne pārāk..

Ja vēlies aprunāties

Diennakts krīzes tālrunis 116123

Mūsu darbs nav iespējams bez atbalsta.

Par ziedoto mēs turpinam strādāt, radīt jaunu saturu, organizēt dažādus pasākumus, un apmaksāt terapiju tiem, kam tas nepieciešams visvairāk.