Raksti

Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneses 2024

Šogad esam aicinājuši vairākus radošus cilvēkus, lai tie dotos uz Latvijas skolām, bibliotēkām un citām kultūrvietām kā Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneši.

Radoša darbošanās un iedvesmojoši pieredzes stāsti ir ļoti palīdzoši instrumenti jebkura vecuma cilvēkiem, tostarp, protams, bērniem un jauniešiem. Tieši tādēļ priecājamies par visiem mūsu vēstnešiem un sakām lielus paldies par viņu brīvprātīgi ieguldīto laiku un spēku!

Paldies mūsu Bērnu un mentālās veselības nedēļas vēstnesēm – Ingai Gailei, Zanei Zustai, Ingai Grencbergai, Laurai Melnei, Lilijai Berzinskai, Leldei Jaujai, Ievai Ūdrei Kalniņai, Kristīnei Austerei, Elīnai Elerei, Elīnai Līcei, Ivetai Dzērvei, Evijai Gulbei un Laurai Vinogradovai.

Paldies arī skolām, jauniešu centriem un bibliotēkām par atsaucību un vēlmi sadarboties!

Ja arī Tu jūti, ka nākamgad gribētu kļūt par Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstnesi, tad sūti mums ziņu. Tāpat sadarboties aicinām skolas un kultūrvietas visā Latvijā.

Bērnu mentālās veselības nedēļu “Runā ar mani” kopā ar domubiedriem rīko biedrība “Debesmanna” un tā top tikai un vienīgi pateicoties ziedotāju, un brīvprātīgo atbalstam.

Facebook
Twitter

Citi raksti

Naids pret visu pasauli!

‘Savam stāstam dūšojos kopš paša (Debesmannas) sākuma. Lai arī bez vārda apakšā, bet joprojām neesmu gatava zem saviem vārdiem oficiāli palikt apakšā savu vārdu, jo zinu, ka būs cilvēki, kas

Lasīt vairāk
21. februāris, 2021

Kas liek jaunajām māmiņām lēkt no klints?

Nesen visu Latviju pāršalca ziņa par to, ka Cēsīs jaunā māmiņa ar mazuli nolekusi no klints, pati izdzīvojusi, bet mazulis miris. Decembrī no mājām aizgāja 19 gadus veca māmiņa, kuru

Lasīt vairāk
24. februāris, 2021

Tēva loma mazuļa kopšanā un audzināšanā

Pirmajos mazuļa dzīves mēnešos mazuļa tētis var justies atstumts – grūtniecība, dzemdības un mazuļa kopšana Tevi ir pārāk nodarbinājušas, jūs retāk esat tikai divi vien. Neļauj viņam justies nevajadzīgam – viņš var

Lasīt vairāk
23. februāris, 2021

Kā Tev patiešām klājas? Nezinu.. Grūti pateikt.. Varētu būt labāk.. Tā ne pārāk..

Ja vēlies aprunāties

Diennakts krīzes tālrunis 116123

Mūsu darbs nav iespējams bez atbalsta.

Par ziedoto mēs turpinam strādāt, radīt jaunu saturu, organizēt dažādus pasākumus, un apmaksāt terapiju tiem, kam tas nepieciešams visvairāk.