Raksti

Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneses 2024

Šogad esam aicinājuši vairākus radošus cilvēkus, lai tie dotos uz Latvijas skolām, bibliotēkām un citām kultūrvietām kā Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstneši.

Radoša darbošanās un iedvesmojoši pieredzes stāsti ir ļoti palīdzoši instrumenti jebkura vecuma cilvēkiem, tostarp, protams, bērniem un jauniešiem. Tieši tādēļ priecājamies par visiem mūsu vēstnešiem un sakām lielus paldies par viņu brīvprātīgi ieguldīto laiku un spēku!

Paldies mūsu Bērnu un mentālās veselības nedēļas vēstnesēm – Ingai Gailei, Zanei Zustai, Ingai Grencbergai, Laurai Melnei, Lilijai Berzinskai, Leldei Jaujai, Ievai Ūdrei Kalniņai, Kristīnei Austerei, Elīnai Elerei, Elīnai Līcei, Ivetai Dzērvei, Evijai Gulbei un Laurai Vinogradovai.

Paldies arī skolām, jauniešu centriem un bibliotēkām par atsaucību un vēlmi sadarboties!

Ja arī Tu jūti, ka nākamgad gribētu kļūt par Bērnu mentālās veselības nedēļas vēstnesi, tad sūti mums ziņu. Tāpat sadarboties aicinām skolas un kultūrvietas visā Latvijā.

Bērnu mentālās veselības nedēļu “Runā ar mani” kopā ar domubiedriem rīko biedrība “Debesmanna” un tā top tikai un vienīgi pateicoties ziedotāju, un brīvprātīgo atbalstam.

Facebook
Twitter

Citi raksti

Tētis un mazulis divatā

Kad tētis un jaundzimušais bērniņš ir divi vien Psiholoģe, psihoterapeite Diāna Zande, mg. arts., mg. psych. Gatavojoties mazuļa dzimšanai, topošie vecāki parasti gatavojas tam, ka kādu laiku sievietes dzīve krasi

Lasīt vairāk
31. marts, 2021

Ne viss skaistais sākās viegli

No personīgā arhīva Mans ceļš uz pēcdzemdību nomāktību sākās ilgu laiku pirms mazā dzimšanas, jo jau grūtniecības laikā es izjutu trauksmi un iekšējas bailes par to kā būs pēc tam. Tajā laikā rakstīju maģistru, kas prasīja

Lasīt vairāk
21. februāris, 2021

Vīrietis, dzemdības un jaunā tēta loma

Dzemdības Kā jūs domājat, ko domā, jūt, pieredz vīrietis, dzirdot vārdus: “Laikam sākās…”? Visticamāk, viņš koncentrējas, mēģina saprast, ko viņš šobrīd varētu darīt, kā jūs atbalstīt… Kas notiek ar vīrieti,

Lasīt vairāk
29. marts, 2021

Kā Tev patiešām klājas? Nezinu.. Grūti pateikt.. Varētu būt labāk.. Tā ne pārāk..

Ja vēlies aprunāties

Diennakts krīzes tālrunis 116123

Mūsu darbs nav iespējams bez atbalsta.

Par ziedoto mēs turpinam strādāt, radīt jaunu saturu, organizēt dažādus pasākumus, un apmaksāt terapiju tiem, kam tas nepieciešams visvairāk.